Читай.net     
♦ Происшествия

Фотокореспондент газети «Сегодня» вбит

Фотокореспондент газети «Сегодня» вбит
Сьогодні загинув фотокореспондент газети «Сегодня», Миколаїв Сергій.
Смерть фотокореспондента газети «Сегодня», правоохоронці розглядають як умисне вбивство. Фотокореспондент загинув в результаті масового обстрілу Пісок.
Міліція з даної події відкрила кримінальну справу згідно зі статтею про "навмисне вбивство", оскільки саме з цією статтею правоохоронці пов'язують смерть Сергія Ніколаєва.
У міліції дали коментар з даної події, і заявили, що слідчим відділом Красноармійського МВ сьогодні вранці було відкрито кримінальне провадження за попередньою правової кваліфікації за частиною першою статті 115 про "навмисне вбивство". В даний момент проводиться досудове слідство.
За даними правоохоронних органів, вчора о 16:20 в Красноармійський міський відділ міліції надійшло важливе повідомлення про те, що в міській лікарні від численних поранень осколкового типу помер відомий член Національної спілки журналістів, і головний фотокореспондент газети "Сегодня", Сергій Ніколаєв.
Попередньо було встановлено те, що смертельні поранення журналіст отримав під час масового обстрілу в районі села Пісків, Ясинуватського району. Сергій Ніколае- житель української столиці, 1972 року народження. Осколкові поранення фотокореспондент отримав в результаті розриву міни. Осколки і поранення були не сумісні з життям. Сергій Ніколаєв загинув. Всі ЗМІ України висловлюють співчуття родичам і всім близьким загиблого, Ніколаєва Сергія.

Опубликовано: 02.03.2015 16:43

Фотокорреспондент газеты «Сегодня» убитВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia