Читай.net     
♦ Происшествия

Після падіння валюта різко підскочила

Після падіння валюта різко підскочила
Експерти фінансового ринку намітили якусь тенденцію в зростанні і в падінні іноземної валюти. Вартість бажаною американської валюти при покупці піднялася майже на 5 гривні. Сьогоднішній ранок, 27 лютого почалося з того, що долар купують в середньому по 28,1 гривні, а курс продажу становить 32,5 гривні. Ці дані зафіксовані сьогодні вранці фінансовим порталом bin.ua. Таким чином, виходить, що в порівнянні з вчорашнім вранці 26 лютого, долар при покупці подорожчав на 4,85 гривні, а при продажу підвищився всього на 1,84 гривні. Експерти заявили про те, що гарячковим є курс долара готівкового типу.
Відзначимо, що курс євро в середньому склав 31,34 гривні за євро, а при покупці на 36,74 гривень за євро при продажу.
Рубль російський в середньому купують по 0,43 гривні за рубль, а продають по 0,53 гривні за рубель.
Нагадаємо, що НБУ встановив на сьогоднішній день 27 лютого, до 14:00 дня, курс гривні по відношенню до долара на рівні 30,01 гривень за долар.
Відзначимо, що за вчорашній день долар на міжбанку виріс практично на 9 гривень, а в другій половині дня вчорашнього стало відомо про те, що НБУ проведе інтервенцію на міжбанку і буде продавати долари по курсу 28 гривень за долар.
Нинішній стрибок курсу долара стався через те, що Національний банк скасував обмеження на покупку банками іноземної валюти за клієнтськими дорученнями. Поки діяв дана заборона, всі експерти змушені були продавати практично 75% усієї виручки іноземної валюти. Нагадаємо, що Національний банк увів також обмеження на те, щоб видавати кредити в гривнях клієнтам на купівлю іноземної валюти.

Опубликовано: 27.02.2015 21:27

После падения валюта резко подскочилаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia