Читай.net     
♦ Происшествия

У Маріуполі знову стріляють

У Маріуполі знову стріляють
Ситуація в Маріуполі і раніше залишається напруженою. Бойовики не відступили, вони також продовжують обстрілювати позиції українських військових, а також мирні райони.
Бойовики знову почали сьогоднішній день з обстрілу в Маріупольському напрямку. З мінометного обстрілу сьогодні почався ранок в «Миколаївці».
Відзначимо, що за минулу добу позиції ВСУ під самим же Маріуполем були атаковані аж п'ять разів. Вечір був спокійним, проте ранок 26 січня почалося з відновлення обстрілів. Дану інформацію надав місцевий сайт міста 0629.com.ua.
Дмитро Чалої, прес-офіцер штабу АТО в секторі "М" зазначив, що атаки відновилися вчора, 25 січня о 10:00. Атаки були із застосуванням стрілецької зброї. Під обстріл потрапив район «Чермалик».
Також о 12:00 обстріл поновився, і тепер артобстрілу піддалися місця української військової дислокації у населеного пункту «Сартана».
Слідом, о 12:30 з мінометів обстріляли позиції ВСУ під «Николаевкой».
Після цього був період затишшя залпового знаряддя. Увечері о 19:00 і 19:20 артобстрілам піддалися українські військові біля населеного пункту «Орловське».
Сьогодні о 8:00, як уже зазначалося, атаки відновилися з мінометного обстрілу в «Миколаївці».
Військове керівництво зазначає, що жертв серед військовослужбовців ЗСУ немає. Також ситуація контролюється військовими.
Нагадаємо, що 24 січня в результаті атаки бойовиків в Маріуполі загинуло 30 осіб, а також більше 100 отримали поранення. Відповідальність за цей теракт проти мирного населення поклали на плечі Володимира Путіна.

Опубликовано: 26.01.2015 23:48

В Мариуполе опять стреляютВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia