Читай.net     
♦ Происшествия

Організатори терактів в Одесі затримані

Організатори терактів в Одесі затримані
Сьогодні вночі, 28 січня відбулося затримання оперативними групами Одеської області злочинців, яких підозрюють в організації одеських терактів. Затримали оперативники трьох громадян. З'ясовуючи і встановлюючи особистість, було з'ясовано, що підозрювані в організації терактов- це жителі Придністров'я. Саме їх правоохоронці підозрюють в організації терактів не тільки в самому місті, а й по всій області. Оперативники з'ясували, що троє затриманих людей є членами злочинного угруповання. Саме вони на території Придністров'я і Молдавії здійснювали замовні вбивства, викрадення людей, і теракти. Їх затримали в автомобілі, при огляді якого було виявлено більше 2 кілограмів вибухівки «Пластид», а також детонатори, приналежності ля терактів, і наркотики. При собі кожен із зловмисників мав по три гранати. Також оперативники обшукали місце проживання злочинців, на квартирі у яких було виявлено два пістолети і патрони марок ТТ і ПМ з наявністю глушників. Всі знайдені речі були вилучені. Зараз затримані перебувають в СІЗО. Необхідно вибрати їм запобіжний захід, чим і зараз займається прокуратура і слідчі. Саме вони хочуть не допустити внесення застави, а негайно відправити бандитів за грати.
Також у зв'язку з цим з сьогоднішнього дня починаються оперативні заходи щодо розшуку всіх злочинців, які мають відношення до вчинення злочинних заходів по всій Україні. Такий наказ сьогодні дав сам Антон Геращенко.
Нагадаємо, що за останній час теракти в Одесі мають велику частоту. Останній був 23 січня, під час якого був підірваний каналізаційний люк.


Опубликовано: 28.01.2015 14:58

Организаторы терактов в Одессе задержаныВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia