Читай.net     
♦ Происшествия

СБУ зажадало цілодобову охорону мостів

СБУ зажадало цілодобову охорону мостів
Сьогодні СБУ вимагало від відомств посилити охорону всіх мостів в Україні, а також збільшити оборону залізничних сполучень. Якщо ж у країні переміщаються важливі вантажі, то й охорона до них повинна бути відповідною. Озброєна охорона повинна знаходитися поруч і супроводжувати вантажі до кінцевої точки. Наливайченко Валентін- глава Служби української безпеки заявив, що всім таким пунктам потрібна не просто охорона, а цілодобове перебування воєнізованих і навчених людей. Про це Наливайченко Валентин заявив під час засідання селекторного раді. На нараді були присутні глави всіх областей України.
"Укрзалізниця", а також ряд державних підприємств, які зараз перебувають під пильною увагою. Також і ті, на які ми сподіваємося найбільше, повинні неодмінно і в найкоротші терміни перейти в режим, який рекомендували правоохоронні органи і антитерористичний штаб. Про це заявив Наливайченко Валентин сьогодні під час зустрічі з главами областей.
За його словами, військовий режим полягає, в саму першу і головну чергу, в тому, щоб обов'язково убезпечити підприємства і озброїти їх охороною. Це в першу чергу стосується життєво необхідних і важливих вантажів, особливо вантажів з енергоносіями. Цілодобова охорона залізничних сполучень і мостів, а також різних місць інфраструктури повинні бути оснащені воєнізованою охороною.
Ця заява прозвучала у зв'язку з тим, що в Запорізькій області 20 січня був підірваний міст, і вагони зійшли з смуг. На щастя жертв немає.

Опубликовано: 23.01.2015 14:18

СБУ потребовало круглосуточную охрану мостовВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia