Читай.net     
♦ Происшествия

Скасування недоторканності

Скасування недоторканності
За даним законопроектом депутатам доведеться дати відповідь на всі питання, а також Вища рада юстиції займеться справами суддів. Всі депутати збираються розглянути законопроект, а головне, хочуть детально вивчити постанову про діяльність та про звернення до Конституційного суду.
  Відзначимо, що законопроект щодо скасування депутатської та суддівської недоторканності має в собі те, що народних депутатів можна буде судити, а головне, притягати до відповідальності за всі їхні неправомірні дії. Народні депутати в цьому законі не будуть відповідати за те, яким саме вони чином голосували у Верховній раді. Суддів також можуть притягати до відповідальності, якщо на це дасть дозвіл Вища рада юстиції.
Саме такі важливі пункти містить сам закон про скасування недоторканності. З'ясувалося, що це документ був розроблений, а президентської адміністрації, а сьогодні його отримали глави фракцій. Решта депутатів отримають його трохи пізніше.
Процедура вказує на те, що депутати мають намір розглянути законопроект, а головне звернути увагу на моменти з Конституційним судом і з Конституцією.
Нагадаємо, цього тижня Верховна Рада прийняла закон президента про судову реформу. Привертає увагу і те, що недоторканність суддів в даному законі не ліквідувалася. Затримання судді не може бути вчинено без санкцій ВР. Багато ще дивацтв місти даний законопроект. Саме сьогодні депутати мають намір, розібратися і детально вивчити всі сторони даного законопроекту. Про це стало відомо зовсім недавно. Результати будуть повідомлені відразу ж.

Опубликовано: 16.01.2015 14:50

Отмена неприкосновенностиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia