Читай.net     
♦ Происшествия

Інваліди-переселенці в Одеській області оголошують голодування

Інваліди-переселенці в Одеській області оголошують голодування
Життя переселенців сповнена незручностей. Це в першу чергу стосується інвалідів-переселенців. Саме вони, перебравшись в Одеську область, збираються оголосити про голодування. Інваліди говорять про те, що українська влада про них забула. Вони зараз проживають в санаторії Одеської області. Це інваліди з важкими захворюваннями, а в санаторії немає ні медичного, ні реабілітаційного забезпечення. Зараз ще в добавок, ніде народу поїсти. Все це сталося через відсутність державного фінансування, услід за чим столову закрили. Крім цього, навіть зі своїми продуктами біженцям захворюваннями заборонили приходити на суспільну кухню. Вони говорять про те, що їм не дозволяють навіть самим собі приготувати поїсти. Біженці бояться настання весни, бо тоді їм доведеться залишити Одесу, а їхати їм просто нікуди. Нагадаємо, що біженців заселили в санаторій до весни, на час його канікул. Біженцям запропонували такий варіант, вони самі повинні поїхати в глиб Одеської області, та відремонтувати сарайчики для свого подальшого життя. Це віддалені села Одеської області, в яких немає лікарні. Також їм запропонували переїхати до будинку престарілих. Інвалід, Бондаренко Андрій заявив, що якщо держава не вживе заходів, то інваліди оголосять голодування.
Відзначимо, що губернатор Одеської області Палиця Ігор в соціальній мережі на своїй особистій сторінці написав, що одесити не погодяться оплачувати потреби переселенців з бюджету області.
І, незважаючи ні на що, переселенці голодують. Яка насправді ситуація в санаторії поки не відома, проте скарги інвалідів не мають кордонів.

Опубликовано: 14.01.2015 21:43

Инвалиды-переселенцы в Одесской области объявляют голодовкуВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia