Читай.net     
♦ Происшествия

Марш миру у Києві пройшов

Марш миру у Києві пройшов
Вчора, 18 січня, всі бійці зони АТО отримали від Президента наказ стріляти по сепаратистам. Вогонь вони відкрили в секторі «Б». Ця територія знаходиться на заході від Донецька. Вчора про це повідомив радник президента з даних питань Бірюков Юрій. "Ми, погодьтеся, дотримувалися перемир'я, адже так? Також ми показували те, що зацікавлені в спокійному і мирному врегулюванні проблеми, адже так? Тому ми тішили показати, що ми також вміємо давати здачі, по зубах будемо їх бити», - заявив Бірюков Юрій. Сепаратисти не раз порушували мирний час, тому тепер настав час українським військовим дати відсіч. Внаслідок такої заяви, Донецьк і Горлівка були масово обстріляні. Численні жертви мають місце, про це самі особисто повідомляють жителі Горлівки. Медики зазначили, що 12 людей поранено і 2 вбиті. Численні журналісти працюють у зоні АТО, і повідомляють останні вісті з фронту. Приміром, Синицин Микита написав на своїй сторінці в Facebook, про кількість жертв, після обстрілу.
Також варто відзначити. Що в результаті обстрілу був порушений Путилівський міст. Саме цей міст розташований недалеко від аеропорту, за ним же зараз ведуться бої.
Саме тому вчора, 18 січня в Києві зібралися люди, які вирішили своєю масовістю показати, що бої неодмінно потрібно зупинити, так як гине майбутні уми та молодь з обох сторін. На площу прийшло досить багато людей, які в руках тримали транспаранти з написами-закликами до миру.
Одночасно з Маршем миру на сході проходили посилені артилерійські обстріли, і гинули люди. Саме тому кияни та гості столиці вийшли на площу щоб їх почули, і прийняли правильне рішення.

Опубликовано: 19.01.2015 21:11

Марш мира в Киеве прошелВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia