Читай.net     
♦ Происшествия

Головна ялинка Нового року в Івано-Франківську впала

Головна ялинка Нового року в Івано-Франківську впала
Головна ялинка в місті Івано-Франківську впала. Експерти відразу ж виїхали на площу і прийшли до висновку, що причиною падіння головної ялинки став саме вітер.
Шквальний вітер, що посилився недавно, і став причиною падіння головної новорічної ялинки в Івано-Франківську. Повідомили й про те, що постраждалих немає.
Відзначимо, що сильні пориви вітру в Івано-Франківську, вночі на неділю, 11 січня, і стали головною причиною падіння величезної новорічної ялинки на площі в Івано-Франківську. Про це повідомляє місцеве видання газета "Галка".
"Ніхто з місцевих жителів міста не постраждав. Це трапилося завдяки тому, що під час події Вічевий майдан Івано-Франківська пустував", - зазначив начальник управління НС в Івано-Франківську. Також він зазначив, що на місці падіння ялинки працювали аварійні служби відповідного напрямку. Їх робота була необхідно, так як новорічна ялинка була підключена до електрики, на ній було багато електричних гірлянд.
У той же час крім новорічної ялинки, шквальний вітер завдав значної шкоди і в інших районах Івано-Франківська. Він зірвав покриття з дахів кількох будинків. Вітер повалив багато дерев, а також зламав кілька рекламних щитів.
Шквальний вітер, окрім даного збитку залишив без електрики і 18 населених пунктів Івано-Франківської області, а також 14 у Тернопільській. Усувають шкоду команди з обласних центрів Івано-Франківська та Тернополя.
Відзначимо, що такого рівня вітру були не тільки у вищевказаних областях, а й практично по всій території України. Багато населених пенктов залишилося без електроенергії.

Опубликовано: 13.01.2015 13:19

Главная елка Нового года в Ивано-Франковске упалаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia