Читай.net     
♦ Происшествия

Оприлюднена нова продовольча політика

Оприлюднена нова продовольча політика
Прем'єр міністр Яценюк Арсеній заявив, що ні в якому разі не можна допустити продовольче імпортування в Україну. У свою чергу Україна має намір самостійно збільшити продуктовий експорт і самостійно збагатити внутрішній ринок. Щоб наростити експорт України негайно оголошує продуктовий експорт на зовнішній ринок продуктів харчування і тим самим забезпечить потреби внутрішнього ринку. Арсеній Яценюк зазначив і голосно заявив, що Україна повинна дістати лідерство в продовольчому світовому ринку. І саме для цього оголошується нова продовольча політика. Мета цього політичного ходу лежить у збільшенні зовнішніх ринків збуту, а також поставки своїх власних продуктів харчування в національному внутрішньому українському ринку.
Арсеній Яценюк акцентував увагу на тому, що неприпустимим фактом для аграрної української держави закуповувати імпортні продукти харчування. Міністр відзначив необхідність в експорті, а не в імпорті продуктів харчування.
Також був, порушено питання пріоритетного розвитку серед середнього і малого бізнесів саме в сільських місцевостях. В уряд внесено закон про локальних аграрних ринках. Малий бізнес повинен мати шанс продавати свою продукцію в аграрних локальних ринкових місцях. У свою чергу парламент буде компенсувати відсоткові ставки при закупівлі техніки в сільське господарство та паливно-мастильних матеріалів.
Уряд України йде на рішучі зміни здатні вивести Україну з глибокої кризи. Всі закони спрямовані на кардинальну зміну державного курсу.

Опубликовано: 10.12.2014 20:37

Обнародована новая продовольственная политикаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia