Читай.net     
♦ Происшествия

Газом розігнали мітингувальників у США

Газом розігнали мітингувальників у США
Сьогодні в США зібралися мітингувальники. Вони всі разом висловлювали невдоволення беззаконня в органах поліції. Центром протестів опинилося місто Окленд. Однак цим не закінчилося протистояння. У Каліфорнії, наприклад, протестувальники люди, перекрили автомобільну трасу, а також вибуховими пакетами атакували поліцейську дільницю.
У відповідь, поліція застосувала для розгону демонстрації сльозоточивий газ. Протестувальники висловлювали невдоволення тим фактом, що суд прийняв рішення не залучати до розглядів правоохоронні органи, від рук яких загинули афроамериканці. Компанія CNN повідомляє, що натовпи людей сьогодні перекрили велику автостраду в місті. Рух паралізовано. У поліції було заявлено, що люди, які протестували, напали на правоохоронців з вибуховими речовинами. Це в свою чергу спонукало правоохоронців використовувати сльозогінний газ.
Нагадаємо, що з серпня місяця в США почалися масові протести через те, що Вілсон Дарен- білошкірий поліцейський, з штаті Міссурі, а саме в місті Фергюсон, застрелив 18-річного афроамериканця Брауна Майкла який до того ж був без зброї.
І ось, суд наприкінці листопада прийняв рішення не залучати до відповідальність білошкірого поліцейського. Також він до того ж задушив чорношкірого чоловіка, під час затримання. Зброї при собі у темношкірого людини не було.
Саме тому сьогодні, жителі Каліфорнії вийшли на демонстрацію, яка повинна показати, що суд присяжних виніс несправедливе рішення. В Америці такого роду демонстрації поширені досить масово. І розгін їх має місце як мирного плану, так і з застосуванням сили.

Опубликовано: 08.12.2014 20:33

Газом разогнали митингующих в СШАВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia