Читай.net     
♦ Происшествия

Робота Керченської переправи паралізована

Робота Керченської переправи паралізована
Уже третю добу робота Керченської переправи паралізована. Відзначимо, що Гідрометцентр оголосив про наближення штормі. У зв'язку з цим переправа і її діяльність паралізована. Керченська переправа на поромі з'єднує півострів Крим і материкову частину Російської Федерації. Про це вчора повідомила транспортна єдина дирекція. «У порту Кавказ очікують поромної відправки 375 легкових автомобілів, а також 112 вантажних. 341 вантажних автомобілів в Слов'янську, а в Керченській аеропорту 420 вантажних автомобілів », - було зазначено в повідомленні.
Нагадаємо, що в неділю до 21:00 в районі Керченської переправи було оголошено штормове попередження. Судноплавство було призупинено. У тумані видимість сягала 100-500 метрів. Пориви вітру досягають до 11 метрів в секунду.
У зв'язку з цим, скарги пасажирів не мають кордону. Вони втомилися від очікування і від поганої організації. Наприклад, 2 грудня в напрямку Крим-Кавказ, вирушило п'ять поромів. Незручність викликало масу обурень з боку пасажирів. Порт Кавказ змушував громадян відчувати незручності. У цей момент багато громадян з невдоволенням почали відгукуватися про Росію і сумували, про минуле життя в Україні. Рані таких проблем не було. Для того, щоб свій автомобіль переправити до Росії, автомобілістам необхідно було простояти а перший накопичувачі по три години. Стільки ж часу вони тепер проводили в дорозі до порту Кавказ. Останній накопичувач також забирав чимало часу.
З сьогоднішнього дня рух має бути відновлено, відзначило керівництво Керченської переправи.

Опубликовано: 15.12.2014 18:35

Работа Керченской переправы парализованаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia