Читай.net     
♦ Происшествия

Пенсіонерам ДНР почнуть виплачувати пенсії.

Пенсіонерам ДНР почнуть виплачувати пенсії.
Сьогодні було заявлено про те, що в ДНР починають виплачувати пенсіонерам пенсії. Про це сьогодні вранці заявив Захарченко, голова ДНР, на зустрічі з волонтерами в одній з донецьких шкіл. Також Захарченко сказав, що кожен пенсіонер отримав по одній тисячі гривень. З цією метою, в Макіївці відкрили Банк «ДНР». Також Олександр Захарченко говорив про те, що під час військових заходів, багато соціальних об'єктів зазнали руйнівну дію. Він назвав цифру в 90% соціальних об'єктів, було ворожими силами зруйновано. Це все позначилося на замороження фінансування з боку Національного Банку України. Невдоволення людей росло, однак зараз, як зазначив Олександр Захарченко, люди починають інакше до всього цього ставитися.
Раніше було повідомлено в ЗМІ, що саме з 1 грудня пенсіонери почнуть отримувати пенсії. Також, Олександр Захарченко підписав постанову до Пенсійного фонду про те, щоб виплати пенсій у розмірі 1000 гривень виплачувалися інвалідам першої та другої групи, і за віком, а інвалідам третьої групи по 900 гривень. Суми не високі, однак, це тільки початок. Також Захарченко зазначив, що фінансову допомогу надає ДНР Російська Федерація.
Нагадаємо, що казначейство України припинило виплати соціального характеру жителям підконтрольній сепаратистам території. Також і бюджетники перестали отримувати заробітні плати поряд з пенсіонерами та інвалідами.
Варто відзначити, що з червня соціальні виплати не тільки пенсіонерам та заробітні плати бюджетникам, а й виплати на дітей були припинені без попередження.

Опубликовано: 05.12.2014 23:13

Пенсионерам ДНР начнут выплачивать пенсии.Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia