Читай.net     
♦ Происшествия

Пранкери виводять на чисту воду українських політиків

Пранкери виводять на чисту воду українських політиків
Український олігарх і губернатор Дніпропетровської області Ігор Коломойський в черговий раз розговорився перед пранкери, якого прийняв за народного губернатора Донецька Павла Губарева. Цього разу він розповів лже-Губарєва про показушних польотах Яценюка на «пасажирських» авіарейсах.
В Інтернеті з'явився запис чергових «п'яних» зізнань Коломойського. На цей раз в довірчій бесіді в пранкери, губернатор Дніпропетровська знову вибовкав секрети перших осіб держави і повідав про візит Арсенія Яценюка до Донецька, який той зробив ще в квітні цього року. Тоді для нього спеціально організували спец-рейс, щоб показати, ніби прем'єр піклується про державний бюджет України і тому літає в літаках, тільки економ-класом в самому звичайному пасажирському рейсі.
«Враховуючи той факт, що наш Яценюк користується тільки« суспільним »транспортом, ми спеціально для нього і організували цей спецрейс. Ніби це самий звичайний літак, який здійснює свій звичайний рейс. Посадили туди таких же «пасажирів». Зовні все як у звичайному літаку і пасажири начебто натуральні, купивши квиток в одній касі з Яценюком. Зворотним рейсом вони знову летіли всі разом. Ну, показуха, так, однозначно », - розповів Коломойський своєму новому« одному ».

Опубликовано: 26.11.2014 18:17

Пранкеры выводят на чистую воду украинских политиковВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia