Читай.net     
♦ Происшествия

Кому війна, а кому ...

Кому війна, а кому ...
Військова прокуратура Вінниці виявила факт розкрадання бюджетних грошей, які були призначені для виплати заробітної плати мобілізованим солдатам, які в даний момент воюють в зоні АТО.
Як повідомив представник прес-служби Генеральної прокуратури, після проведеної ними перевірки було виявлено факт того, що командир батальйону, який відповідав за фінансово-економічну роботу і за сумісництвом начальник фінансово-економічного відділу однієї з військових частин області, отримав грошові кошти для роздачі бійцям, задіяним в АТО за червень місяць в сумі 400 тисяч гривень, привласнив близько 210 тисяч гривень.
На ці гроші, як з'ясувалося чоловік купив собі новий автомобіль і погасив кредити в різних фінансових установах, які брав раніше.
За фактом розкрадання державних коштів, обласний військовою прокуратурою було негайно порушено кримінальну справу стосовно статті 410, частина 2 - Заволодіння майном військової частини в результаті перевищення службових повноважень, яка передбачає наступне покарання - позбавлення волі строком на 5-10 років.
Відносно підозрюваного було вирішено прийняти запобіжний захід у вигляді утримання під вартою і встановлено розмір застави в сумі 1 мільйон гривень.
Опубликовано: 29.08.2014 17:58

Кому война, а кому…Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia