Читай.net     
♦ Происшествия

Суд судитиме дезертирів

Суд судитиме дезертирів

З двох бійців 51-ї окремої механізованої бригади, яких привезли в Запоріжжя і приписали до військової частини А1978 на час проведення досудового розслідування, один в розташування частини так і не повернувся. Розповів про це Олександр Гришин, начальник відділу забезпечення якості безоплатної правової допомоги у кримінальному провадженні обласного центру. 
Михайло Холод, 21-річний призовник з 51 механізованої бригади, що надійшов у розташування підрозділу в Луганській області, відмовився нести службу в цьому небезпечному для життя регіоні і 31 липня дезертирував з частини. Але виявився розсудливим і подзвонив батькам про вчинок. Батьки зателефонували Тарасу Дригайло, адвокату, який передав Михайла в руки Сергія Брусова, командира частини. Крім Михайла, з частини дезертирувало близько 40 чоловік. 
Військовослужбовцям 51-ї окремої механізованої бригади Запорізька прокуратура інкримінує відмова від несення обов'язків військової служби, досконалий в бойовій обстановці, або попросту, дезертирство. 
- Запорізької прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 409 КК України та розпочато досудове розслідування стосовно 36 військовослужбовців військових частин А 2331 та А 2167. Військовослужбовцям повідомлено про підозру у вчиненні вказаного злочину, внесено клопотання до суду про обрання запобіжного заходу утримання під вартою. 

Опубликовано: 06.08.2014 16:33

Суд будет судить дезертировВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia