Читай.net     
♦ Происшествия

Російські найманці продовжують приходити

Російські найманці продовжують приходити

В Україну продовжують надходити найманці з Росії, але дещо змінився контингент, категорія людей. За повідомленням Дмитра Тимчука, голови Центру військово-політичних досліджень, раніше команди диверсантів набиралися з числа колишніх військовослужбовців у запасі, які мають досвід роботи в частинах Збройних сил, ФСБ і Головного розвідувального управління Російської Федерації. Але сьогодні контингент значно змінився - тепер в рядах найманців присутні колишні правоохоронці. 

Тимчук впевнений, що сьогодні на території України, а точніше в Донбасі, присутні не менше 300 російських колишніх правоохоронців, які проходили службу в підрозділах СОБР (спеціальний загін швидкого реагування) і ЗМСП (загін міліції спеціального призначення). Вербують правоохоронців по різних містах Росії, але підготовку вони проходять в одному центрі - навчальному в Ярославській області. Звідти їх відправляють одразу до України. 

До речі, гонорари для такого роду найманців значно скоротилися. Якщо спочатку найманці, які працювали в Слов'янську та інших «гарячих» містах, отримували від 200 до 360 тисяч рублів на місяць з преміальними, то нинішні диверсанти отримують близько 100-120 тисяч рублів. 

Валерій Гелетей, міністр оборони України, повідомив, що перемога над сепаратистами і терористами України не за горами, але визнав, що підкріплення з Росії до них періодично надходить. 


Опубликовано: 04.08.2014 15:49

Российские наемники продолжают приходитьВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia