Читай.net     
♦ Происшествия

Створення фінансової поліції не за горами

Створення фінансової поліції не за горами
Верховною Радою схвалено законопроект, який передбачає створення фінансової поліції. Даний державний орган буде створюватися на базі податкової міліції, і координуватися безпосередньо Кабінетом міністрів.
Установі передадуть великий пакет функцій, що включають в себе дозвіл на боротьбу з економічними порушеннями. Фінансова поліція буде свого роду централлю між державною фіскальною службою, СБУ та МВС України, об'єднуючи в одному відомстві безліч функцій з розслідування економічних злочинів.
Стало відомо, що джерелом фінансування для створення та роботи фінансової поліції стане державний бюджет. Гроші будуть взяті в розмірі, передбачуваному в рамках витрат на підрозділи СБУ, МВС, ДФСУ. Контроль над витратами буде здійснюватися Кабінетом міністром і деякими держорганами в тому порядку, який визначений законодавством. Громадським контролем займатиметься громадська рада. Він буде повноважний раз в квартал (максимум) ініціювати звіти глави Служби фінрасследованій про те, яких результатів поліція досягла за певний період. Звіт буде зачитуватися перед ВР, Кабміном, як зазначено в законопроекті. Главою поліції буде призначатися особа, представлене прем'єр-міністром строком на 6 років, при цьому займати посаду два рази поспіль не має права. Звільнити достроково главу має право тільки прем'єр-міністр.
Джерело: bukhuchet.ru
Опубликовано: 08.08.2014 18:56

Создание финансовой полиции не за горамиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia