Читай.net     
♦ Происшествия

Луганськ під обстрілом

Луганськ під обстрілом

У Луганську фактично не припинялася стрілянина і вибухи, навіть під час так званого «перемир'я». Увага воюючих устромлена на залізні шляхи Луганська. Сьогодні, 27 червня, рано вранці на станції Городний, яка знаходиться неподалік від міста Щастя, були зроблені два підриву. Інтервал між вибухами приблизно близько півгодини. 
Перший вибух на залізничному мосту на станції Городний стався в 4.45, а другий прогримів о 5.20. В результаті вибуху частково пошкоджена опора мосту, 10 шпал і 12 метрів колії. По цій ділянці залізниці проходить один пасажирський поїзд - № 11/12 Москва - Луганськ і дві пари електричок: Старобільськ - Сентянівка і Родакове - Старобільськ. До 10.30 пошкоджену ділянку був відремонтований залізничниками. Поїзд Москва - Луганськ, який за графіком мав прибути до Луганська о 9.49, зміг пройти в цьому місці зі швидкістю 15 кілометрів на годину. 
На цьому тижні це вже десятий випадок підриву залізниці на Донбасі. Протягом одного-двох днів залізничники відновили пошкоджені ділянки. 
22 червня через вибух на ділянці Іловайськ - Кутейникове з рейок зійшли 14 вагонів вантажного поїзда. 
На території Запорізької області 24 червня невідомі підірвали залізничний міст. Передбачається, що ремонт буде займати близько двох тижнів. 
Раніше через вибухи було пошкоджено п'ять залізничних мостів в Луганській і Донецькій областях. Ремонт коштуватиме державі близько 20 млн. грн.

Опубликовано: 27.06.2014 15:23

Луганск под обстреломВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia