Читай.net     
♦ Происшествия

Нічого святого не залишилося

Нічого святого не залишилося

Стало відомо, що вчора, 29.06.2014, був обстріляний собор в Слов'янську під час літургії. 
Микола Фоменко, протоієрей і настоятель Олександро-Невського собору, розповів: «Обстріл почався під час літургії, близько 10 години ранку. Люди тільки почали співати молитву «Отче наш», як з гори Карачун був проведений перший залп. Взагалі залпів було декілька. Один з них потрапив в хлібний кіоск «Паляниця», який недалеко від храму стоїть. Продавщиця швидко відреагувала, коли почула перший залп. Вона відразу вискочила з кіоску і відбігла, чим врятувала собі життя. Кіоск розірвало повністю, він згорів. Слава Богу, люди живі залишилися. 
Як тільки почався обстріл, все відразу забігли в храм. Він був просто переповнений, люди падали на коліна і зі сльозами зверталися до Бога, щоб він припинив цей кошмар. Вибухова хвиля пронеслася над куполом і збила вітражні скла. Осколки посипалися на людей, і ті ще сильніше стали молитися. Напевно, з півгодини тривали залпи. Ми дізналися, що також обстріляні центральний ринок і мікрорайон Артема. Коли закінчилися залпи з Карачун, з міста теж було кілька відповідних, але зовсім мало. Слава Богу, що не допустив смертей людей, храм залишився цілим». 
Якраз в момент початку обстрілу на території храму знаходилося близько тисячі чоловік. Одні прийшли на службу, а у дворі зібралися люди, які прийшли за гуманітарною допомогою. З початку травня це вже сьомий випадок стрілянини по храмах Слов'янська. 


Опубликовано: 30.06.2014 11:50

Ничего святого не осталосьВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia