Читай.net     
♦ Происшествия

Луганськ покидають жителі

Луганськ покидають жителі

Через безперервні військових дій на території міста Луганська більшість місцевих жителів змушені залишати свої рідні місця, щоб врятувати життя членів сім'ї. Біля кас міста величезні черги, залізничний вокзал працює в божевільному ритмі. Вагони переповнені. За деякими даними, в приміських поїздах, розрахованих на 100 чоловік в одному вагоні, виїжджають по 300-400 чоловік одночасно.
Перемир'я, оголошене нині чинним президентом Порошенко, не дотримується. За словами українських військових, припинення вогню стосується тільки важкого озброєння. Народні ополченці проголошеної Луганській народної республіки (ЛНР) та українські військові обстрілюють позиції один одного з автоматичної зброї.
Селище Металіст, розташований в 12 кілометрах від Луганська, став «буферною зоною» між позиціями ополчення ЛНР і української армії. Спроб штурму поки не робить жодна зі сторін.
Представник ЛНР спростував паніку в ЗМІ щодо масового від'їзду луганчан: «Евакуація не оголошена. Бажають виїжджають з міста, але дуже багато хто залишається і не хочуть покидати рідний Луганськ. Просто у всіх перед очима приклад Слов'янська, де гинуть маленькі діти, тому в першу чергу вивозять дітей, намагаються їх убезпечити за межами військових дій». Також прес-служба ЛНР підтверджує невиконання умов перемир'я українськими військовими.

Опубликовано: 23.06.2014 21:37

Луганск покидают жителиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia