Читай.net     
♦ Происшествия

Литвин виявився нездатним

Литвин виявився нездатним

Начальник Генштабу Збройних Сил України Анатолій Лопата вважає , що при генералові Литвині Державна прикордонна служба виявилася не в змозі виконувати поставлені завдання.
«Литвин дійсно знаходився дуже довгий час на посаді керівника служби . Був високим генералом. Але прикордонна служба за роки його управління виявилася абсолютно нездатною до виконання тих завдань , які раніше легко вирішували. Відбулася деградація прикордонної служби , перехід до інших стандартів . Навіть не враховуючи ситуацію , яка сьогодні в державі , провина лежить на його плечах , в тому числі », - розповів Лопата .
За його словами , прикордонники завжди виконували ті завдання , які були прийняті урядом , тому його вина в сформованій ситуації є також .
«Звичайно , керівник Державної прикордонної служби , яким би він не був , не може прийняти це рішення самостійно. Ці рішення приймалися на рівні Верховної Ради, уряду та президента » , - заявив Лопата .
У свою чергу , Лопата вважає Литвина не заручником ситуації , а організатором цієї роботи.
«Якби він наполягав на іншому , то було б усе по-іншому. Його брат керував Верховною Радою. І це все було зроблено саме тоді ... А можна було б зробити так: я прошу брата , ми вдвох просимо президента ... Невже ви не розумієте , що саме так все вирішувалося в ті часи? Чому ? Це вже не до мене питання » , - запевнив Лопата .

Опубликовано: 05.06.2014 21:53

Литвин оказался неспособнымВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia