Читай.net     
♦ Происшествия

Нова версія замаху на Кернеса

Нова версія замаху на Кернеса

У справі про замах на мера Харкова Геннадія Кернеса з'явилася нова версія . Можливо , що до нього доклали руку вбивці відомого бізнесмена Слоневського .
44-річний бізнесмен Євген Слонєвський працював у Харкові обготівальником. Ще на початку березня він потрапив під обстріл на проспекті Леніна біля кафе «Норма» і загинув разом з приятелем Олегом Литвиновим . У міліції не виключають , що об'єктом розстрілу став саме Слонєвський , що мав кличку «Слон» .
Правоохоронці розповіли , що була проведена величезна робота з розкриття злочину. В результаті 29 травня була затримана раніше встановлена група зловмисників у кількості дев'яти чоловік. Вікова категорія - 29-49 років , п'ятеро з групи вже притягувалися за грабежі , розбої та вбивства. Під варту взято частина злочинців , решта чекають тієї ж долі. Серед заарештованих не тільки харків'яни - є житель Кіровоградської області та двоє одеситів. Під час обшуку в будинках злочинців було вилучено боєприпаси : гранати , півтори сотні набоїв , дев'ять одиниць зброї , п'ять кілограмів вибухівки. На допитах деякі підозрювані зізналися у скоєнні як мінімум ще трьох злочинів . У міліції підкреслили , що злочини різні, але замовник один. Прізвищ ніхто не назвав , але пообіцяв , що скоро всі дізнаються . Угруповання існувала більше року і встигла скоїти підпали машин , вбивства і навіть планувала замах на силовиків української держави.

Опубликовано: 03.06.2014 18:43

Новая версия покушения на КернесаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia