Читай.net     
♦ Происшествия

Бої приведуть до техногенної катастрофи

Бої приведуть до техногенної катастрофи


Експерти говорять про те, що бої в Донбасі можуть спровокувати страшну техногенну катастрофу. Причому, наслідки будуть катастрофічними не тільки для самого регіону, а й для сусідніх областей.
Першим про небезпеку заговорив Володимир Березін, донецький еколог. Всім відомо, що вчора на території слов'янського хімічного заводу горіла сірка. З вогнем вдалося впоратися швидко, але все-таки встигло вигоріти близько 250 квадратних метрів площі. Постраждалих немає. І це тільки перша «ластівка» жахливих наслідків аварій, вважає еколог. Якщо події торкнуться, наприклад, горлівський аміакопровід, який тягнеться від Лозової до «Стиролу», то протечка знищить сусіднє село аміачними парами за 3 хвилини. Тим більше що аміакопровід хисткий і без військових дій, ну а якщо поруч проїде танк ...
Будь міськводоканал вже становить небезпеку для городян при нападі бойовиків. Для очищення води використовується хлор, і якщо його підірвати, то миттєво загинуть десятки тисяч людей.
Березіна підтримує його колега Сергій Денисенко. «Донецька область має багато потенційно небезпечних об'єктів. Досить сказати про ртутному комбінаті в Горлівці чи сховище отруйних відходів там же. Незважаючи на роботу, що ведеться з вивезення отрут, небезпека ще залишається».
Деякі підприємства самі зупиняють роботу, розуміючи ситуацію, небезпечну ситуацію. Наприклад, горлівський «Стирол» перейшов на тимчасову зупинку виробництва.


Опубликовано: 07.06.2014 09:02

Бои приведут к техногенной катастрофеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia