Читай.net     
♦ Происшествия

Події під Волновахою

Події під Волновахою

Стало відомо , про жахливий напад бойовиків на позиції українських військових під Волновахою . В ході нападу на табір військових , було вбито 16 українських силовиків.

«Чорний четвер» - так увійде цей день в історію збройних сил України . Таких втрат українська армія ще не знала. Буквально в понеділок глава СБУ , Валентин Наливайченко заявляв , що силовики втратили 24 осіб за весь час проведення АТО , а для настільки масштабної операції , що триває вже не перший місяць , це не настільки вже й великі втрати , враховуючи, що убитих терористів не одна сотня. Однак це було ще в понеділок , а в «чорний четвер» вже все кардинально змінилося.

Бій почався рано вранці . Силовики , до речі , відмовляються коментувати події . Але ГПУ вже порушила кілька кримінальних справ , серед яких « Злочинна халатність» і « Теракт» . Це означає , що можливо , великих втрат можна було б уникнути , якщо б серед атакованого командування підрозділів не була допущена фатальна помилка . Наприклад , відзначено в справах , що напередодні не була проведена розвідка місцевості, не був оточений периметр , а військові заночували просто у відкритому полі , понадіявшись на «авось ».

Уцілілі розповіли , що до місця їх розташування під'їхали дві броньовані інкасаторські машини , з яких їх розстріляли шквальним вогнем з РПК , РПГ , гранатометів. Бій тривав чотири години, і це було схоже на криваву бійню.


Опубликовано: 22.05.2014 23:22

События под ВолновахойВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia