Читай.net     
♦ Происшествия

Група за хабар

Група за хабарУ Волинській та Кіровоградській областях України виявлено групу лікарів , яка незаконно давала або продовжувала інвалідам групу за хабарі. Про це повідомили працівники УДСБЕЗ .

Так , на Волині правоохоронні органи зафіксували злочинну групу медиків , яка складалася з невропатолога , хірурга і голови медико-соціальної експертної комісії. Дана комісія вимагала від пацієнтів хабарі за те , щоб призначати або продовжувати їм певні групи інвалідності. Тривало це протягом трьох місяців , і люди були змушені платити , щоб не втрачати категорію інвалідності або незаконно купувати її . У середньому , сума одноразової «виплати» медикам становила близько 1 тисячі гривень.

В даний час трійці «ескулапів» повідомили про підозру у вчиненні 25 кримінальних злочинів , передбачених ч. 4 ст. 368 ( Прийняття пропозиції , обіцянки або отримання неправомірної вигоди посадовою особою ) КК України . Сергій Шевчук , в.о. обов'язки начальника УДСБЕЗ УМВС України у Волинській області , розповів , що цифра 25 - не остаточна . Правоохоронці працюють ще над 27 справами , до яких можливо причастя даної комісії .

Аналогічний злочин скоєно і в Кіровоградській області. Там до кримінальної відповідальності притягується голова лікарсько-консультаційної комісії однієї з центральних районних лікарень. Він підписав 27 завідомо неправдивих протоколів з отримання груп інвалідності.

Опубликовано: 20.05.2014 16:40

Группа за взяткуВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia