Читай.net     
♦ Происшествия

Проблеми зі зв'язком

Проблеми зі зв'язком

Телекомунікаційна компанія « Укртелеком» в Києві заявляє про проблеми зі зв'язком у Донецькій і Луганській областях.

Стало відомо з повідомлень компанії , що тимчасові труднощі в наданні телекомунікаційних послуг, зокрема , IP- послуг широкосмугового доступу до мережі Інтернет , вихідних і вхідних дзвінків міжнародного і міжміського зв'язку спостерігаються в Донецькій і Луганській області. Усередині областей дані види послуг поки збережені, хоча невеликі скарги таки надходять . На думку компанії , такі труднощі виникли через незаконне втручання сторонніх сил , їх неправильних дій , внаслідок чого лінії зв'язку компанії були сильно пошкоджені. Подробиць даного інциденту немає . Деталі уточнюються. За повідомленням керівництва «Укртелеком» , швидше за все , будуть залучені правоохоронці , оскільки в даному випадку виникає ситуація для порушення кримінального правосуддя.

У компанії відзначають , що фахівці «Укртелекому» працюють над ліквідацією наслідків пошкодження і якнайшвидшим відновленням надання послуг зв'язку в населених пунктах зазначених областей.

Нагадаємо , минулий рік «Укртелеком » закінчив з прибутком 138 900 000 гривень. 4 жовтня компанія Систем Кепітал Менеджмент в Донецьку оголосила про завершення угоди з придбання у компанії EPIC в Австрії 92,79 % акцій «Укртелекому».

Опубликовано: 24.05.2014 19:32

Проблемы со связьюВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia