Читай.net     
♦ Происшествия

Ситуація виходить з-під контролю

Ситуація виходить з-під контролю

У руки жителям Луганська потрапила вогнепальна зброя, через що криміногенна ситуація в місті починає виходити з-під контролю . Міліція розводить руками , коментуючи власне безсилля . За останні три-чотири дні в області скоєно стільки вбивств , грабежів , нападів , викрадення транспорту із застосуванням автоматичної зброї , скільки не відбувалося за останні роки.
Сьогодні на штрафмайданчик по вулиці Володимирській увірвалися озброєні автоматами люди і погрожували охоронцю розстрілом . Йому нічого не залишалося , як віддати ключі від майданчика і телефон. Озброєні люди викрали десять автомобілів , що проходять по кримінальних виробництвам як речові докази.
Вчора з застосуванням зброї було скоєно розбійний напад на вантажні автомобілі. Позавчора була викрадена інкасаторська машина з грошима.
«В області , на так званих «народних блокпостах» , метою яких , як стверджували їхні творці , є захист області від попадання на її територію «небажаних гостей» , зараз озброєні люди займаються мародерством і бандитизмом . Вони зупиняють великовантажний транспорт , просто грабують вантаж, що перевозиться і відвозять у невідомому напрямку», - розповіли в міліції. І поставили риторичне запитання: де ж мир, який обіцяли люди, що взяли в руки зброю? Хіба можуть дві протилежні за суттю речі - зброя і мир - знайти золоту середину ?

Опубликовано: 06.05.2014 21:08

Ситуация выходит из-под контроляВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia