Читай.net     
♦ Происшествия

Можливий діалог

Можливий діалог

На Південно-сході України тривають і навіть розгораються військові дії. У Слов'янську йдуть справжні бої , що призводять до смерті і поранень . Необхідно зупинитися і звернутися до мирного шляху , вважають співробітники правоохоронних органів Луганська. Є текст їх обігу до бойовиків , який наводимо нижче:
«Всі вимоги , які ви висуваєте перед керівництвом держави , можна і потрібно вирішувати шляхом діалогу і мирних переговорів. Луганщина - це земля , на якій не повинно бути війни , жертв і кровопролиття , хаосу і анархії , бо тут живуть гідні , освічені , інтелігентні і законослухняні громадяни.
Ви повинні знати і розуміти , що захоплення адміністративних будівель , погроми , стрілянина і вибухи на вулицях міст і селищ - це кримінально - карані діяння , за які тим , хто тримає зброю в руках , доведеться нести кримінальну відповідальність.
Міліція і надалі буде робити все від неї залежне , щоб кожен житель нашого регіону знав , що він захищений Законом , і Закон однаковий абсолютно для кожного, незалежно від його політичних поглядів і переконань.
Керівництвом держави вживаються заходи щодо врегулювання ситуації , і всі, хто зупиняться , і не будуть порушувати закон , можуть розраховувати на пом'якшення покарання судом або навіть будуть амністовані за відсутності здійснених ними тяжких злочинів. Необхідно шляхом діалогу приходити до прийняття компромісних рішень».

Опубликовано: 02.05.2014 18:50

Возможен диалогВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia