Читай.net     
♦ Происшествия

Горлівка страждає

Горлівка страждає

У ніч з 7 на 8 травня в Горлівці відбулися два неприємних інциденту: пожежа в кримінально-виконавчій інспекції та пограбування готельного комплексу «Садиба».
Невідомі підпалили приміщення , що належали кримінально-виконавчої інспекції та знаходяться в будівлі Центрально-Міського Суду Горлівки. Сталося це рано вранці , поки нікого в будівлі не було. Постраждали самі приміщення , оргтехніка , окремі кабінети і частково документація . Дзвінок в пожежну частину надійшов від випадкових свідків , які побачили відблиски вогню . Прибула оперативна бригада пожежників локалізувала пожежу і змогла усунути наслідки . Правоохоронні органи провели перші розслідування і припустили , що невідомі потрапили до приміщення через розбите вікно. Відкрито кримінальну провадження у справі спалаху і пошкодження державного майна. Інспекцію перевели в інше приміщення в тому ж будинку , співробітники працюють у штатному режимі.
Трохи раніше (близько півночі) в готельний комплекс «Садиба» , який знаходиться в селищі Зайцеве, 15 озброєних чоловіків увірвалися зі зброєю та з метою пограбування. За словами власника готелю Вадима Хачатурова , невідомі вибивали двері і вікна , розбили холодильники і посуд , забрали мобільні телефони , комп'ютери та одяг. Також вкрадено 10 пейнтбольних костюмів. Ніхто з персоналу не постраждав , не рахуючи переляку. Адміністратор натиснула аварійну кнопку , але охорона розминулася з грабіжниками .

Опубликовано: 08.05.2014 15:27

Горловка страдаетВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia