Читай.net     
♦ Происшествия

Смертельний укол

Смертельний укол

У Києві на станції метро «Вокзальна» загинув 41-річний чоловік від введення через укол невідомої речовини . Інформація надійшла від заступника начальника відділу зв'язків з громадськістю міліції Києва Ірини Левченко.
До турнікетів на вхід для пільгової категорії підходив охайно одягнений чоловік в 8-50 ранку. Раптово він зупинився , нічого не встиг сказати і втратив свідомість. Підбігли люди намагалися чимось допомогти , але змогли тільки почути фразу від впавшого, що чоловіка чимось вкололи в спину. Були викликані співробітники правоохоронних органів і медики. Анатолій Вершигора , головний лікар київської станції швидкої допомоги , повідомив , що чоловікові допомогти вже було не можна. Ніякі заходи першої допомоги не могли зупинити наближення смерті .
Тіло першими оглянули правоохоронці і дійсно виявили в спині голку. Вона була акуратно вилучена і передана в судмедекспертизу. Тепер тільки вони зможуть розповісти , чи була введена за допомогою шприца якась отруйна ( токсична і ін.) речовина в тіло загиблого.
На місці злочину побували журналісти . Через 4 години тіло все ще лежало під турнікетами , обмотане чорним поліетиленом. Міліціонер , який охороняв порядок біля місця злочину , зітхнув: «Чекаємо спецтранспорт. Невідомо, коли прибуде». Касирка метрополітену , на чиїх очах сталося це злочин , розплакалася від питань і відмовилася будь-що розповідати .

Опубликовано: 29.04.2014 19:45

Смертельный уколВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia