Читай.net     
♦ Происшествия

Винагороди чекають своїх героїв

Винагороди чекають своїх героїв

За повідомленням прес-служби губернатора Дніпропетровської області , керівництво області призначило винагороду тим , хто здасть владі «зелених чоловічків».
Борис Філатов , заступник губернатора області , розповів , що Ігор Коломойський запропонував усім добровольцям здавати не тільки людей , а й зброю . За здачу одного тільки автомата належить нагорода в одну тисячу доларів.
- Перші підрозділи спецбатальйону «Дніпро» сформовані і готові до виконання бойових завдань. Встановлено блокпости. Я дуже багато думав про те , які події відбуваються в Луганську і Донецьку. Мій висновок - це революція бідності. Це заколот зневірених , втомлених і не почутими владою людей. Я вважаю , що свита Януковича занурила громадян в безодню безвихідності , а сьогодні щедро роздає вкрадені у них же гроші і пропонує сепаратизм . Вони обіцяють чудове майбутнє в складі держави , яке важко вважати дружнім - відрапортував Філатов.
Заступник губернатора зазначив , що за кожен повернутий автомат Ігор Коломойський готовий заплатити тисячу доларів , за кулемет - півтори , а гранатомет обійдеться олігархові у дві тисячі умовних одиниць. Переданий владі «зелений чоловічок» вважається найманцем , який незаконно ступив на українську землю і зіштовхує людей у братовбивчій війні , тому заслуговує «вартості» в 10 тисяч доларів , звільнене будівля - 200 тисяч доларів.

Опубликовано: 17.04.2014 21:21

Вознаграждения ждут своих героевВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia