Читай.net     
♦ Происшествия

Завтра Світле Воскресіння

Завтра Світле Воскресіння

Стало відомо , що лідери «правого сектору» пообіцяли , що в день Пасхи ніяких політичних акцій проводитися не буде. І запевняють людей не схилятися ні на чиї провокації з цього приводу. Дана інформація швидко поширюється по всім доступним соціальним мережам .
«У дні Пасхальної Неділі ніяких політичних акцій у Харкові проводитися не буде. Як і для більшості християн , цей день повинен бути присвячений думкам про Бога , про єдність з ним , а не про політичні протистояння . Ми направили свої думки до Бога і бажаємо перебувати в світі з ближніми» - йдеться в заяві.
Також у заяві сказано , що ніхто не повинен піддаватися на провокації , бо обов'язково знайдуться люди , що видають себе за представників «правого сектору» . Робиться це для того , щоб зіштовхувати людей , залякувати , може , спробують захопити храми під час богослужінь. Але люди повинні зберігати спокій і позитивні емоції.
«Якщо такі люди з'являться , ми заперечуємо причастя будь-кого з них до нашої організації. Це провокатори , яких підтримують вороги України і нацьковують на мирних жителів» , запевняє «правий сектор».
Завтра наступає великий для християнського світу день , коли всі радіють воскресіння Сина Божого. Будемо сподіватися щосили , що Боже слово і людської молитви будуть сильніше ворожих планів розладнати свято , влаштувати зіткнення або пролити кров.

Опубликовано: 19.04.2014 21:31

Завтра Светлое ВоскресениеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia