Читай.net     
♦ Происшествия

І знову триває бій

І знову триває бій

Сама остання інформація з міста Слов'янська ( Україна ) говорить про те , що в місті йде бій. Представник так званих «міських сил самооборони» стверджує , що в епіцентрі військових дій виявився Слов'янськ . Страшні слова , враховуючи мирний час , в якому ми живемо. Але останні події в країні переконали нас у тому , що світ - дійсно хитке і хитке поняття .
За даними агентства , на околиці міста чутні постріли і вибухи . Місцеві ЗМІ також повідомляють , що в селищі Андріївка , який знаходиться неподалік Слов'янська , згоріла будівля селищної ради , жертв немає , але , як стверджують активісти , звідти було чути постріли . Мерія Слов'янська щосили переконує населення , що перестрілки не відбувалося , але те , що будинок селищної ради було підпалено невідомими - не заперечують . А між тим , в околицях міста Краматорська були помічені українські БТРи та інша військова техніка , яка рухається в напрямку Слов'янська. Ці дані передані людьми, знімавших пересування .
Зараз стотисячний Слов'янськ майже повністю контролюється збройними терористами в камуфляжі. Біля міськвідділу міліції вранці зібралося близько трьохсот проросійських активістів. Поблизу будівлі вже звели барикади з мішків з піском і шин. З учорашнього дня і на невизначений термін тут припинили свою роботу школи , дитячі садки , не працюють міськрада , магазини та інші установи. Люди з георгіївськими стрічками перекрили в'їзди в місто .

Опубликовано: 15.04.2014 21:37

И вновь продолжается бойВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia