Читай.net     
♦ Происшествия

Епопея з Музичко триває

Епопея з Музичко триває

Микола Скригонюк , незалежний експерт, залучений комісією Верховної Ради для розслідування обставин справи, пов'язаної зі смертю Олександра Музичко , упевнений: активіст «Правого сектору» був застрелений співробітником правоохоронних органів.
«Співробітники міліції у Музичко відібрали пістолет і наділи на нього наручники. І мабуть з цього ж пістолета здійснили не наскрізний постріл в груди. Музичко впав на спину , після чого отримав ще два постріли , але вже контрольні , впритул. Одна куля була витягнута з ложа трупа слідчим , а другий знайти вдалося. Швидше за все , вона знаходиться в грунті. Слід лише на місці виявлення трупа прокопати грунт глибиною сантиметрів 50 , просіяти його і отримати результат» - заявив Скригонюк .
Подібна заява можна тільки аргументувати , і експерт надав обгрунтування своїх висновків . Він взяв за базу свідчення жителя Рівненської області, який стверджував , що біля трупа Музичко пістолета не було. «Я особисто був присутній , коли слідчий оглядав труп , перевертав його , виявив кілька гільз від патронів . Але пістолета не було , він не був вилучений. Неподалік стояли цивільні особи , мені невідомі» , повідомив свідок .
Також експерт стверджує , що під час скоєння пострілів Музичко лежав на спині - на це вказує характер кульових поранень . До розслідування прикладені відеоматеріали , отримані з камер спостереження «Трьох карасів».

Опубликовано: 11.04.2014 18:08

Эпопея с Музычко продолжаетсяВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia