Читай.net     
♦ Происшествия

Первісток на узбіччі

Первісток на узбіччі


Подружжю з Одеси Грачовим довелося випробувати справжній шок. Точніше , чоловіку Юрію , бо йому довелося самостійно приймати пологи у дружини Анастасії вперше в житті. Пара їхала у власній машині по трасі Одеса - Миколаїв , повертаючись додому , коли Настя раптово відчула перейми . Намічалися передчасні пологи , тому що події розвивалися дуже швидко. Виклик лікарів довелося б чекати довго , бо машина зупинилася між селами , де погано ловився мобільний зв'язок. За словами чоловіка , пологи - це був тільки початок катастрофи. Батарейка на телефоні села , закінчився бензин, і Юра прийняв мужнє рішення : приймати пологи він буде самостійно.
- Чесно кажучи , до цих пір не розумію , як все пройшло . Занадто швидко розвивалися події . Навколо ні душі , довелося приймати єдино вірне рішення. Виявилося не так страшно. Настя народила швидко , малятко вийшла без проблем , зате пуповину довелося перегризати зубами , бо під рукою нічого не було. Навіть вид крові не налякав - зав'язав дочки красивий пупочок .
Карета швидкої допомоги прибула на півгодини пізніше , ніж прибіг фельдшер з сусіднього села . Дівчинка народилася вагою в 3,2 кг і зростом 53 см. Батьки назвали первістка Маргаритою . За словами Насті , новоспечений батько хоче ще сина , а пологи приймати він вже не боїться. Мама з малятком відчувають себе відмінно, ніяких ускладнень не сталося.

Опубликовано: 09.04.2014 19:07

Первенец на обочинеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia