Читай.net     
♦ Происшествия

Донецькі сепаратисти не дрімають

Донецькі сепаратисти не дрімаютьСьогодні сепаратистським угрупуванням були захоплені будівлі ОДА та СБУ , співробітники телецентру на Куйбишева пережили спробу захоплення і стрілянину , а також була проголошена «Донецька народна республіка». Схоже , що активісти розташувалися в ОДА надовго.
Проросійськи активісти захопили будівлю і обнесли її барикадами з меблів , колючого дроту і покришок . Особи активістів закриті імпровізованими масками , спорудженими з медичних , з майок і інших тканин. На всіх камуфляжна форма , всюди каністри з пальним і запальною сумішшю , розгорнута польова кухня , розставлені стільці для літніх учасників. За словами активістів , бутерброди , печиво , гарячу каву та інші продукти їм приносять співчуваючі громадяни.
Сліди штурму всередині приміщень на кожному кроці - тріщини , діри , написи про любов до Росії і ненависті до нинішньої влади. У неділю сесійна зала була знеструмлена, але сьогодні місцеві умільці організували освітлення. Вода надходить , повідомив пробігаючий повз активіст , каналізація теж працює, є медслужба . Декілька медиків сидять в приміщенні і діляться інформацією про те , що до них звертаються в основному з порізами , ранами , застудою і скаргами на серце - стрес все ж-таки.
В ОДА мається збройова кімната , в яку активісти пробралися і забрали всі одиниці. Дивно бачити , як озброєні люди в масках , в рупор вітали місцеве населення з Благовіщенням .

Опубликовано: 07.04.2014 20:22

Донецкие сепаратисты не дремлютВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia