Читай.net     
♦ Происшествия

Постріляні «тітушкі» в Одесі

Постріляні «тітушкі» в Одесі

Група радикально налаштованих прихильників Майдану з Західної України розігнала «тітушек», які влаштували побоїще біля Одеської обласної адміністрації. Останні влаштували справжні безчинства у ОДА , а ховалися в санаторії.
За інформацією преси , 19 лютого молодики з бітами напали на мітингувальників та журналістів біля ОДА, і після відправилися відпочивати в санаторій. У ніч з п'ятниці на суботу несподівано до санаторію під'їхала озброєна команда з 200-300 чоловіків приблизно . Всі були озброєні вогнепальною та травматичною зброєю . Зовні здорові мужики , що говорять із західним акцентом, з вигляду - західні вуйки . Налаштовані чоловіки були більш ніж рішуче. Швидким «маршем» приїхали пройшлися по номерах , жорстоко б'ючи «тітушек». Двері вибивалися , спортсменів відловлювали як диких звірів. Їх били , погрожували , навіть стріляли , але в основному в ноги.
Молодики з бітами, що хоробро билися з журналістами біля обласної адміністрації , не змогли чинити опору озброєним повстанцям. В результаті зіткнення весь загін «тітушек» був змушений спішно покинути гостинний санаторій. Смертельних результатів немає.
За словами джерела інформації , знешкодження «тітушек» - не основна мета озброєної групи , ймовірно, що приїхала із Західної України. Зараз в Одесі близько тисячі приїжджих , які чекають наказу . Якого саме і від кого , джерело не уточнює.

Опубликовано: 22.02.2014 16:31

Постреляны «титушки» в ОдессеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia