Читай.net     
♦ Происшествия

Злочин проти людини

Злочин проти людини

Валерія Лутковська, уповноважений з прав людини, зробила заяву з приводу заворушень , що відбуваються на Майдані Києва . Припиняти заворушення необхідно мірно, інакше інший сценарій стане злочином проти людства. Жоден міжнародний стандарт не дозволить правоохоронним органам вести вогонь на ураження по мітингувальникам. Навпаки - документи закликають мінімізувати збиток через застосування сили . Тому омбудсмен закликатиме до мирних переговорів .
«Я розумію , що ситуація зайшла в глухий кут , проте будувати державу на людській крові не можна . У будь-якому випадку будь-який конфлікт має бути вирішено за столом переговорів , мирним шляхом. Шляхом політичного компромісу , взаємних справжніх кроків сторін назустріч один одному», - заявила Лутковська. Також вона зазначила , що сьогодні на вулицях Києва гинуть люди, а ще страждають безвинні. Вже загинуло близько п'ятдесяти чоловік, а госпіталізовано сотні. Це тільки оприлюднена інформація . А скільки тих , хто мовчки продовжує боротьбу на Майдані , незважаючи на страждання.
Лутковська зазначила, що особисто провела моніторинг київських лікарень, і вони переповнені. Десятки людей з вогнепальними пораненнями надходять в найближчі лікарні. Можна сказати , що ситуація в Києві вже не нагадує мітинг , а справжні військові дії.
Нагадаємо, що за офіційними даними , правоохоронцям видали бойову зброю і патрони.

Опубликовано: 20.02.2014 19:04

Преступление против человекаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia