Читай.net     
♦ Происшествия

Патрулі в Донецьку

Патрулі в Донецьку

Співробітники міліції та громадяни Донецької області спільними зусиллями несуть службу в ім'я забезпечення громадського порядку. Їх патрулювання значно зміцнює дух і віру місцевих жителів у справедливість і безпеку.
Сьогодні в Донецьку 8 діючих громадських формувань з кількістю людей від 10 до 80. Члени формувань беруть активну участь у всіх видах патрулювання. Одні вирушають у піші наряди , інші стоять на постах охорони громадського порядку , треті виходять на траси з співробітниками ДАІ , а четверті вступають в групи швидкого реагування. Найчисленніші і активні формування - це «Венбест» , «Витязь» та Донецьке міське формування з охорони громадського порядку.
Микола Крюченко , начальник міліції громадської безпеки Донецького МУ, розповів , що така спільна робота дає свої «плоди» . У кожному районі штаб , на кожній вулиці - патруль. Все це дозволяє міліції оперативніше реагувати на вступники сигнали від громадян про події і правопорушення. За словами Крюченко , кількість жителів міста , бажаючих записатися в формування , збільшується день від дня. На жаль , не всі можуть пройти перевірку , тому що існують певні вимоги. Не можна випустити на вулицю нездорового фізично і морально людину, а також громадянина з агресивними проявами. Ті, хто пройшов перевірку і підготовку, вже вийшов на вулиці міста.

Опубликовано: 25.02.2014 18:50

Патрули в ДонецкеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia