Читай.net     
♦ Происшествия

Похорони відбулися

Похорони відбулися

У Макіївці на кладовищі «Лісове» відбулися похорони убитої школярки Поліни Сапеги . Подруги і друзі 14-річної дівчинки розповіли , що вбивця дівчинки затриманий і перебуває під вартою. Цього хлопця вже давно ніхто не бачив в Червоногвардійському районі міста. За словами однієї з дорослих подруг Поліни , вбивця навчався в одній школі з ними , але якось пропав з поля зору місцевих жителів.

Як виявилося пізніше , затриманий і підозрюваний у вбивстві 21-річний хлопець перебував у місцях не таких віддалених. Лише два місяці тому він вийшов з в'язниці. На очі йому попалася симпатична і смілива дівчинка Поліна. Як розповіли правоохоронці , зібрана інформація дає підставу припустити , що хлопець запропонував Поліні з ним зустрічатися . Але школярка відмовилася. Цим відмовою вона розлютила темну натуру хлопця. Тому 16 лютого він підстеріг її , убив у пориві гніву , забрав всі прикраси та телефон , а від тіла позбувся. Він виніс Поліну на майданчик недобудованого будинку .

За словами родичів , перед смертю (а може і після її здійснення ) вбивця знущався над дівчинкою. Про це свідчила встромлена в око дівчинки гілка. Але правоохоронці заперечують тортури. Мати Поліни клянеться , що помститься за доньку. А подруги в шоці від побаченого. «Коли ми побачили Поліну в труні , то зрозуміли , що вона до кінця боролася за життя . Тому що у неї було дуже багато синців» - поділилися подруги.

Опубликовано: 18.02.2014 19:59

Похороны состоялисьВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia