Читай.net     
♦ Происшествия

Злочинне угруповання затримана

Злочинне угруповання затримана

Правоохоронними органами міста Харкова було затримано злочинне угруповання , що займається нічними грабежами. Зловмисниками вже було скоєно кілька десятків нападів на різні місця міста: ломбарди , продовольчі магазини , ювелірні крамниці та відділення банків .

За повідомленням заступника начальника Орджонікідзевського районного відділу міліції Д. Горшеніна , злочинне угруповання складалася з кількох чоловіків вікової групи від 28 до 34 років. Лише один із злочинців - іногородній , житель Херсонської області. Інші місцеві жителі. З угрупування двоє вже притягувалися до кримінальної відповідальності і мали судимості .

Сценарій пограбування був стандартний. Під покровом ночі раніше намічений об'єкт зламували , розкривали сейфи та забирали цінні (а іноді й не дуже) товари: продукти харчування, алкоголь, ювелірні вироби. Попалася група на тому , що під час пограбування не змогла розкрити металеві двері, що ведуть в тайник. Звичайного часу злочинцям не вистачило, і вони затрималися. У цей час спрацювала кнопка тривожної сигналізації. І коли зловмисники залишали місце злочину, то потрапили відразу в руки приїхали співробітникам міліції.

Правоохоронцями вже доведено більше тридцяти епізодів правопорушень, скоєних угрупуванням . Всі затримані знаходяться під вартою в очікуванні вироку суду.

Опубликовано: 15.02.2014 17:28

Преступная группировка задержанаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia