Читай.net     
♦ Происшествия

Вовки - терористи

Вовки - терористи

У Шосткинському районі Сумської області почастішали напади вовків на худобу і собак . Вовки не бояться близько підходити до населених пунктів і навіть «заглядають» у двори.

Ще восени жителі села Івот помітили появу сірих хижаків. Вони вечорами кружляли навколо села. А взимку придушили двох корів. Дісталося і собакам. Як розповів Олександр Дуб , сільський голова , вони періодично стали пропадати . Місцеві жителі бачили по 2-3 вовка одночасно , хоча ходять чутки , що кількість вовків набагато більше - кілька зграй . Ці хижаки з'явилися в такій кількості буквально за рік-півтора.

Страшно стало виходити ночами у двір , особливо коли чути вовче виття. В Олени Насико у дворі часто з'являлися сліди лап , оскільки живе вона на околиці села. А у Тетяни Циганок пропала собака. Старожили такого напливу тварин ще не бачили. У селі є колектив мисливців , і вже двічі він здійснював облави по околицях. Одного вовка вдалося відстрелити .

Аналогічні проблеми і у жителів села Коротченкове. Сільський голова Михайло Лінок розповів , як близько тижня тому вовки розірвали шість овець , забравшись в кошару , та місцеву сторожову собаку. Її відірвали від ланцюга , протягли метрів 15 і залишили тільки голову. Мешканці вважають , що , швидше за все навколо села бродять не чистопородні вовки , а помісі з собаками. Інакше , чому вони так сміливо заглядають у двори і практично не бояться людей.

Опубликовано: 13.02.2014 20:38

Волки – террористыВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia