Читай.net     
♦ Происшествия

Наркотик в шампуні

Наркотик в шампуні

У Донецькій області правоохоронці припинили спробу передачі ув'язненому слідчого ізолятора шампуню , в якому був «сюрприз». Наркотик був захований в ємність, вміщену в пляшечку з шампунем. Завдяки досвіду співробітників СІЗО посилка не дійшла до адресата. Особу відправника вже встановлена.

За допомогою шприца наркотична речовина була перелита в невелику ємність , яку в свою чергу помістили в пляшечку з шампунем. Мабуть зловмисник вважав , що він перший винайшов колесо, проявивши таку «фантазію». Шампунь був покладений в сумку з речами для передачі . Посилку в ізолятор взагалі принесла стороння жінка , яка відразу повідомила ім'я людини, що передав шампунь , щоб не стати причетною до злочину . Цією людиною виявилася колишня кохана підслідного, яка виконала прохання чоловіка по старій дружбі .

Дівчина і її новий кавалер виготовили даний наркотик будинку. Посилку віддали іншій жінці , приховавши від неї факт злочину і прикрившись тим , що з одним шампунем в ізолятор йти нема чого. Сама зловмисниця теж знаходиться в залежності від наркотиків. За це вона навіть опинялася в суді і була піддана примусовому лікуванню. Зараз вона перебуває на випробувальному терміні. Але довіра суду дівчина таким способом не виправдала. Тепер вона може опинитися за гратами на вельми довгий термін - від п'яти до десяти років.

Опубликовано: 10.02.2014 19:18

Наркотик в шампуниВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia