Читай.net     
♦ Происшествия

Іноді краще не мати родичів

Іноді краще не мати родичів


Правоохоронними органами Одеси був затриманий 25-річний чоловік, який підозрюється у вбивстві власної бабусі й підпалі квартири.

Коли пожежники намагалися ліквідувати пожежу за однією адресою в місті Одеса , то виявили тіло старої жінки зі слідами насильницької смерті. На трупі було перерізане горло і відсічені кисті рук. У цій же квартирі було виявлено знаряддя вбивства - закривавлена палиця. Опитування сусідів дали прибулим оперативникам їжу для дій: старенька проживала не одна. У неї був онук, двічі судимий і ніде не працюючий. Старенька намагалася наставити «юнака» на шлях істинний, вимагала від нього працевлаштування , а він натомість не раз погрожував її вбити за докучання. Причому, думок не приховував навіть від сусідів.

Чоловіка негайно оголосили в розшук , тому що він відразу зник після пожежі. Пошуки тривали кілька днів. За цей час чоловік переїжджав з місця на місце в найвіддаленіших районах області. Навіть якийсь час проживав на території монастиря. Коли його затримали, то він розповів, що вбив бабусю за те, що вона довела його до головного болю. Палицею він наносив удари, а коли старенька затихла, то відрізав кухонним ножем кисті і перерізав горло. Після цього вирішив позбутися тіла і доказів та скоїв підпал. Чоловік перебуває під вартою, йому інкримінують одразу дві статті закону КК України - умисне вбивство та умисне знищення майна.

Опубликовано: 05.02.2014 19:16

Иногда лучше не иметь родственниковВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia