Читай.net     
♦ Происшествия

У Чорному морі військові кораблі

У Чорному морі військові кораблі

За відомостями деяких російських ЗМІ , в Чорному морі знаходяться два американські кораблі - ракетний есмінець USS Ramage ( DDG -61) і корабель управління шостого флоту США Mount Whitney. Вони вже форсували протоки Босфор і Дарданелли за домовленістю з турецькою стороною . На борту знаходяться « морські котики» в кількості 600 осіб . І траєкторія прямування корабля дає підставу припустити , що кораблі рухаються в бік України .

Російське міністерство оборони не підтверджують візит американських кораблів у територіальні води Росії . У Міністерстві оборони України в свою чергу повідомили агентству , що кораблі увійдуть у Чорне море у вівторок-середу на цьому тижні. Але заявок на захід у територіальні води України від ВМС США не надходило. За словами представника Міноборони України , планується знаходження американських кораблів в Чорному морі до 24 або 25 лютого.

Раніше повідомлялося , що два кораблі ВМС США будуть спрямовані в Чорне море для надання Росії допомоги у разі виникнення екстреної ситуації під час Олімпіади. «Якщо в ході консультацій з російським урядом буде потрібна підтримка на випадок будь-якої надзвичайної ситуації , ми задіємо сили і засоби військово-повітряних і військово-морських сил , включаючи два кораблі для відправки в Чорне море» , - заявляли в Пентагоні. Літаки для екстреної евакуації американської олімпійської делегації розміщені у Німеччині.

Опубликовано: 03.02.2014 17:40

В Черном море военные кораблиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia