Читай.net     
♦ Происшествия

Бійтеся тривалого знаходження на вулиці

Бійтеся тривалого знаходження на вулиці

В Олександрії 16-річний підліток на ім'я Ігор ( прізвище не називаємо на прохання потерпілого ) відморозив кінцівки з власної дурості . Він поступив до лікарні у критичному становищі , йому загрожує ампутація шести пальців. На даний момент він у травматології міськлікарні № 1 .
Ситуація, що склалася напередодні трагедії , виявилася банальна і типова для підлітків - зібралися кілька хлопців посидіти в кафе , міцно випили , після чого вирушили поодинці по домівках. Близько 11 ночі Ігор також відправився пішки до свого будинку , але по дорозі вирішив присісти і перепочити. Непомітно для себе хлопець заснув і проспав близько 2-х годин. Пробудження було болючим , бо хворіли пальці на руках. Підліток викликав таксі , приїхав додому і поскаржився батькам на болі в руках і виниклі пухирі , як від опіку . Хлопця швидко доставили в лікарню , але прогноз травматологів не порадував всю сім'ю. Борис Кушка , завідувач травматологією , повідомив , що у хлопчика обмороження пальців на правій кисті 2-3 ступеня , і на лівій - 3-4 ступеня. Також обморожені обидві стопи , але вони особливого занепокоєння не викликають. Що стосується рук - то їх відмороження не торкнулося , а ось фаланги шести пальців сильно постраждали , ймовірно , що їх чекає ампутація .
Операція відкладена на кілька днів , щоб спостерігати , як протікає хвороба . Якщо прогноз лікарів виправдається , то хлопця чекає інвалідність. А проживає він у небагатій родині . Родичі просять допомоги!

Опубликовано: 30.01.2014 17:12

Опасайтесь длительного нахождения на улицеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia