Читай.net     
♦ Происшествия

Смертельний Майдан

Смертельний Майдан

Події навколо Євромайдана приносять неприємності , і навіть смертельні наслідки для деяких громадян України . Стало відомо , що в херсонській лікарні помер один з постраждалих правоохоронців. Нагадаємо , що на трьох міліціонерів напали радикально налаштовані активісти і завдали співробітникам ножові поранення. Злочинців затримали відразу , ними виявилися студенти херсонського ВНЗ. Решта правоохоронці перебувають у критичному стані , за їх життя борються медики.
За словами студентів , вони лише відбивалися від нападників на них невідомих. У зв'язку із загибеллю правоохоронця і подій навколо Майдану , рада Херсонської обласної громадської організації «Майдан» опублікував свою заяву:
«Останні 65 днів на центральній площі міста Херсона проходять акції мирного протесту , об'єднані загальною назвою« Євромайдан». Всі час проведення акцій на них наголошується на необхідності дотримання правил мирного опору , навіть у разі відвертої провокації. За дні проведення акцій жодного інциденту на площі за участю активістів «Євромайдану» не відбулося ... Сьогодні вночі у ряді ЗМІ з посиланням на УМВС з'явилися повідомлення про напад студентів - учасників Євромайдана на співробітників правоохоронних органів ... Свідки подій вказують на великі відмінності між їх показаннями і тією інформацією , яка поширюється міліцією».

Опубликовано: 28.01.2014 20:31

Смертельный МайданВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia