Читай.net     
♦ Происшествия

Майдан позбавив зору

Майдан позбавив зору


Ірина Рабченюк потрапила на Майдані під гнів «беркутівців» , через що не бачить правим оком. Київська вчителька була побита недалеко від Банкової під час силового розгону мітингувальників. За її словами , вона з сином , дочкою та чоловіком йшла по вулиці Інститутській , коли стали підривати шумові гранати і пускати газ. Чоловікові Ірини стало погано , і вони стали рухатися геть від цього місця. Але в цей момент пролунали зойки побитих , і син з дочкою Ірини побігли їм на допомогу. Але було пізно - назустріч мчали розлючені «беркутівці».
Діти Ірини розвернулися і побігли у зворотний бік, коли силовики наздогнали дочку і вдарили її в спину. Вона впала, а за нею і спіткнувся син об бордюр . Ірина намагалася підняти дочку, коли силовик вдарив її по голові , і з носа пішла кров . Чоловік Ірини кинувся на допомогу , але і його відкинули ударом по голові. Пізніше у нього констатували струс мозку. Після всіх «беркутівець» дістався сина вчительки і вдарив його кілька разів.
Всіх постраждалих госпіталізували. Ірина отримала з одним ударом купу серйозних ушкоджень. У неї розбите око, ніс , гематоми по обличчю. Вже кілька операцій на носі і оку перенесено , а попереду ще випробування , тому що Ірина не бачить правим оком.
У правосуддя і покарання винних ніхто з постраждалих не вірить. Вважають , що свої своїх здавати не будуть. Тому ніхто не став звертатися навіть із заявами в міліцію.

Опубликовано: 21.01.2014 21:57

Майдан лишил зрения



Ваше имя/Ник:

Комментарий:



Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia