Читай.net     
♦ Происшествия

ППС-ники вбивають людей

ППС-ники вбивають людей

У Севастополі вбито людину з табельної зброї. Провину за вбивство на себе взяв співробітник ППС. Вчинком охоронця закону шокований все місто.
Труп невідомого чоловіка був виявлений на Приморському бульварі навпроти Пам'ятника затопленим кораблям. У наявності була насильницька смерть - сліди побоїв закарбувалися на обличчі загиблого, а причиною смерті стало вогнепальне поранення. Прибулі співробітники оперативно-слідчої групи оглянули місце події і уточнили, що вогнепальне поранення грудної клітини було проникаючим і не давало шансу на виживання. Особа загиблого поки не уточнена, але за однією з версій він був людиною без певного місця проживання. По місту шквалом пронісся слух, що до вбивства причетний співробітник ППС. Навіть на форумах в Інтернеті стали обговорювати «новини», що на дорогах виставлені пости і оголошений план «Перехоплення».
Але в прокуратурі повідомили, що вбивця - співробітник батальйону постової служби - сам прийшов в міське управління міліції та повідомив про подію. У нього відразу вилучили зброю і припаси. 35-річний прапорщик під арештом. Причини вбивства поки не коментуються. Але, за словами правоохоронця, близько 3-30 години ранку він застрелив невідомого чоловіка зі своєї зброї.
Справа не обходиться без чуток. Неофіційні джерела говорять про те, що прапорщик відслужив близько 10 років в органах внутрішніх справ і в момент вбивства перебував у стані алкогольного сп'яніння.

Опубликовано: 10.01.2014 20:08

ППС-ники убивают людейВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia